امروزه یکی از اهداف و ارزوهای خانواده های ایرانی در مسیر موفقیت فرزندانشان تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور میباشد.  انتخاب دانشگاهی مناسب در کشوری امن و با کیفیت ، دارای جاذبه های گردشگری فراوان.

خوشحالیم که بعنوان نماینده رسمی دانشگاه فدرال فارایسترن میتوانیم در خدمت شما دانشجویان گرامی باشیم. برای ارتباط با ما میتوانید در قسمت کانتکت از طریق شماره تلفن های درج شده در واتساپ و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.


روسیه بزرگترین کشور جهان است به طوری که ۹ ناحیه زمانی دارد. شهر ولادیوستوک در منطقه زمانی Vladivostok(GMT+10) قرار گرفته است.  روسیه کشوری فرهیخته است که بیش از نیمی از شهروندان آن دارای مدرک دانشگاهی هستند. روسها پیشینه آموزشی غنی دارند و دانشگاه‌های آنها شرایط تحصیلی و اقامتی راحتی برای دانشجویان فراهم می‌کنند و به دانشجویان در سازگاری با کشور روسیه کمک می‌کنند. دانشگاه فدرال فارایسترن ولادیوستوک به آموزش انواع مختلفی از تخصص‌ها، در مهندسی و هم علوم انسانی و زیستی می‌پردازند و با رتبه ۴۹۳ جهانی در جایگاه دانشگاه‌های برتر دنیا قرار دارند. تحصیل در دانشگاه فدرال فارایسترن  نسبت به تحصیل در دیگر دانشگاه های هم رده در روسیه و یا دیگر کشورها همچون  انگلستان  یا آمریکا بسیار مقرون به صرفه‌تر است. علاوه براین، دانشجویان بین‌المللی می‌توانند با استفاده از بورسیه دولتی به‌صورت رایگان تحصیل کنن.

دانشگاه فدرال فارایسترن امروزه بعنوان یک برند معتبر اموزشی در جهان شناخته شده است و با توجه به برنامه های مختلف بین المللی  اموزشی در کمپ مدرن دانشجویی واقع در جزیره روسکی و حضور اساتید معتبر روسی و بین المللی و تجهیزات بسیار مدرن دانشگاه مقصدی شده برای دانشجویان از کشورهای مختلف که میتوانند با تحصیل در این دانشگاه در بالاترین سطح اموزش به درجات بالا دست پیدا کنند.

فارایسترن دانشگاهی چند ملیتی است و نمایندگان کشورها و فرهنگ‌های مختلف می توانند به راحتی خود را با زندگی در این  محیط وفق دهند. روسیه محل زندگی بیش از ۲۰۰ گروه قومی است که به بیش از ۱۰۰ زبان و لهجه متفاوت سخن می‌گویند. قانون اساسی روسیه آزادی عقاید را تضمین می‌کند: مسیحیان، مسلمانان، بودایی ها، یهودیان و دیگر ادیان مختلف می‎توانند به راحتی در کنار یکدیگر زندگی کنند. ساختار چندملیتی و قومیتی این کشور، گوناگونی تمام حوزه‌های زندگی از فرهنگ تا خانواده را نشان می‌دهد. دانشگاه‌فارایسترن مفتخر به داشتن تجربه طولانی مدت در زمینه آموزش و سازگاری دانشجویان بین المللی می‌باشند: برنامه‌های نظارتی برای دانشجویان بین‌الملل در نظر گرفته شده است و شبکه‌هایی برای جوامع دانشجویی تاسیس شده است.

پردیس دانشگاه نه تنها در روسیه بلکه یکی از بهترین و مدرنترین کمپهای دانشجویی در جهان محسوب میشود.

کمپ دانشگاه  در سواحل اقیانوس آرام و در منطقه ای با طبیعت بکر در جزیره روسکی در شهر ولادیوستوک واقع شده است.

A picture containing indoor, floor, wall, ceiling  Description automatically generated

زندگی دانشجویی در کمپوس دانشگاهی فارایسترن

وجود خوابگاه‌های راحت و مجهز در کمپوس دانشگاه واقع در جزیره روسکی و علاوه بر آن ساختمانهای خوابگاهی در مرکز شهر ولادیوستوک نیز وجود دارند که همگی هزینه های اقامتی بسیار ارزانی دارد.

تحصیل در این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی همراه با زندگی پر از هیجان و نشاط است چرا که دانشجویان از تخفیفات متنوعی برخوردارند که شامل حمل و نقل عمومی، بازدید از موزه، کتابخانه، تئاتر، کنسرت، پارک و دیگر امکانات تفریحی و سرگرمی می‌باشد.

دانشجویان هیچوقت پس از اتمام کلاس خود دچار مشکل بیکاری نمی‌شوند. آنها می‌توانند در رقابت‌های ورزشی، مسابقات، فستیوال‌های دانشجویی و رویدادهای تفریحی شرکت کنند. دانشگاه‌ دارای تئاترهای دانشجویی، تیم ورزشی، انجمن های داوطلبانه و تیم‌های ساخت و ساز دانشجویی می‌باشد 


A picture containing person, indoor  Description automatically generated


دانشگاه فدرال فارایسترن از نظر امکانات رفاهی آموزشی، با وجود آزمایشگاه های مدرن، بیمارستان تخصصی و کلاسهای پرکتیس با دانشگاه های آمریکایی برابری دارد.

دارای دانشکده های مختلف از قبیل:

پلی تکنیک

پزشکی

هنر و علوم انسانی

علوم طبیعی

اقتصاد و مدریت

اقتصاد دیجیتال

حقوق

علوم سیاسی

زیست پزشکی

علوم کامپیوتر و ریاضیات

علوم دریایی

تربیت معلم

دارای چندین موسسه و دانشکده در داخل روسیه و+۲۴۰ پارتنر بین المللی در کشورهای مختلف از جمله: آمریکا، کانادا، فرانسه بلژیک، ژاپن، چین، کره جنوبی و ....گروه ما بعنوان نماینده رسمی دانشگاه در تمامی امور مشاوره و پذیرش مفتخر به همراهی شما هموطنان گرامی میباشد.

 ساسان قره خان آلوستانی دانشجوی پزشکی در دانشگاه فدرال فارایسترن ولادیوستوک

دبیر انجمن دانشجویان ایرانی در انجمن ولادیوستوک

Whatsapp: +79778255060

+79940117903


A picture containing building, outdoor, ground, person  Description automatically generated

خانم متین محمدی

دانشجوی پزشکی دانشگاه فدرال فارایسترن ولادیوستوک

عضو انجمن دانشجویان ایرانی ولادیوستوک

Whatsapp: +79940117903

Instagram: Vladivostok_iranian_students

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1fiq13c9buel3&utm_content=j3473ej